
563168JC JURID - Гальмівний диск
1 686,18 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 563168JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 563168JC |
| Виробник | Jurid |
| Висота | 48.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Touran, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,18 ₴
