
562039JC JURID - Гальмівний диск
1 346,27 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 562039JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562039JC |
| Виробник | Jurid |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 36.5 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346,27 ₴
