
562324J JURID - Гальмівний диск
2 403,57 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 562324J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562324J |
| Виробник | Jurid |
| Висота | 63 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 14 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403,57 ₴
