Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 561548JC |
| Висота | 46 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, 100, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690,82 ₴

