Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562128JC |
| Виробник | Jurid |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 34.2 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 313,40 ₴

