Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 562140JC |
| Висота | 43 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24.5 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 114,95 ₴

