
571985JC JURID - Гальмівні колодки до дисків Jurid White
1 510,63 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 571985JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571985JC |
| Виробник | Jurid |
| Вид колодок | Неметалеві |
| Ширина | 146 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.7 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,63 ₴
