Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573352J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 106.1 мм |
| Висота | 56.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 7-Series, i8, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716,93 ₴

