-5%

573282J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 571,49 ₴
2 442,06 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 573282J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573282J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 106.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 106.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442,06 ₴
