
Фильтр воздуха Champion CAF100719P
316,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: CAF100719P
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100719P |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 71 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 71 |
| Висота паковання [см] | 9,7 |
| Довжина [мм] | 213 |
| Довжина паковання [см] | 26,2 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчастин | Повітряний фільтр |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 [мм] | 123 |
| Ширина [мм] | 218 |
| Ширина паковання [см] | 26,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316,63 ₴


