-5%

Фильтр воздуха Champion CAF100554P
225,87 ₴
214,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: CAF100554P
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CAF100554P |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Высота | 40 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Совместимость с маркой | Volvo, Opel, Saab |
| Совместимость с моделью | Calibra, Corsa, Vectra |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 39,5 |
| Висота паковання [см] | 6,9 |
| Довжина 1 [мм] | 276 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Довжина паковання [см] | 28,5 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина [мм] | 184 |
| Ширина паковання [см] | 18,8 |
Информация для заказа
- Цена: 214,50 ₴





