-5%

Фильтр топлива Champion CFF100454
922,06 ₴
875,65 ₴
- Более 6 ед.
- Код: CFF100454
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CFF100454 |
| Высота | 121 мм |
| Внешний диаметр | 122 мм |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 10 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Совместимость с моделью | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V50, 1007, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Ø випускного отвору [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 121 |
| Висота паковання [см] | 13,7 |
| Довжина паковання [см] | 12,7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 122 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 12,7 |
Информация для заказа
- Цена: 875,65 ₴





