-5%

Фильтр топлива Champion CFF100440
364,80 ₴
346,44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- Более 6 ед.
- Код: CFF100440
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CFF100440 |
| Высота | 125 мм |
| Внешний диаметр | 92 мм |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 9.5 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Smart, Chrysler |
| Совместимость с моделью | S-Class, Forfour, CLS, CLC-Class, A-Class, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, B-Class, Colt, Sprinter, R-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Ø випускного отвору [мм] | 9,5 |
| Ø впускного отвору [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | без водовідділювача |
| Висота [мм] | 125 |
| Висота паковання [см] | 14,6 |
| Довжина паковання [см] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 10 |
Информация для заказа
- Цена: 346,44 ₴



