-5%

Фильтр топлива Champion CFF100259
227 ₴
215,58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: CFF100259
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CFF100259 |
| Высота | 102 мм |
| Внутренний диаметр | 72 мм |
| Внешний диаметр | 87 мм |
| Тип фильтра | Накруточный |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, Istana, Vario, T1, Musso Sports, V-Class, Musso, T1/TN, Vito, G-Class, C-Class, Rexton, 124, Korando, Sprinter |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота [мм] | 102 |
| Висота паковання [см] | 10,7 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 71,5 |
| Довжина паковання [см] | 8,6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 86,8 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Розмір нарізі 1 | M12x1.5 |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 8,6 |
Информация для заказа
- Цена: 215,58 ₴

