-5%

Фильтр топлива Champion CFF100225
191,32 ₴
181,69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- Более 6 ед.
- Код: CFF100225
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CFF100225 |
| Высота | 162 мм |
| Внешний диаметр | 60 мм |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 7.8 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Volkswagen, Fiat, Skoda, Seat, Saab, Proton, Peugeot, Opel, Lancia, Jaguar, Alfa Romeo, Audi, Cadillac, ЗАЗ, Chery, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | X-Type, Signum, 156 , Niva, Boxer, Vectra, Brava, Bravo, Ducato, Granta, Priora, 9-3X, Nubira, Omega, Jumper, 110, Speedster, Kadett, Impian, Polo, Fabia, Leganza, Punto, 9-3, 9-5, Tiggo, Fox, Tigra , Lupo, Touran, A3, Zafira , 145 , 146 , 155 , Golf, Matiz, Combo, Meriva, Ascona, Astra, Cordoba, Delta, Corsa, Coupe, Sens, Dedra, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Ø випускного отвору [мм] | 7,8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 11 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 161,5 |
| Висота паковання [см] | 17,3 |
| Довжина паковання [см] | 6,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 6,2 |
Информация для заказа
- Цена: 181,69 ₴
