-5%

Фильтр топлива Champion CFF100101
94,99 ₴
90,21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: CFF100101
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CFF100101 |
| Высота | 119 мм |
| Внешний диаметр | 53 мм |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 6.3 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Dacia, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Subaru, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saab, Renault, Peugeot, Opel, Lancia, Honda, Mercedes-Benz, Mazda, Alfa Romeo, Audi, BMW |
| Совместимость с моделью | Matra Bagheera, Ducato, P 601, BX, C25, Escort, Caddy, Rocky, LNA, Dyane, Giulia, Fiesta, Scorpion, Commodore, Alfasud, 411,412, Iltis, 504, Golf, 604, Derby, Granada, 1000-Series, GT, 104, Ronda, 1500,1600, Kaefer, Fiorino, Arna, Ibiza, Super 5, 99, 33, J5, 100, Visa, Jetta, 240, 11, Kadett, 131, A 112, 19, 20, 21, Manta, Fuego, 2102, 2105, 2106, 2104, Spider, Niva, Beta, 204, Orion, Passat, 323, 1502-2002, CAMPO , Polo, Prelude, Yugo, Prisma, 412, 60, Rapid, Regata, Ritmo, 500, S-Class, CX, Samba, Argenta, Trevi, Mini, Scirocco, Scorpio, Tagora, Sierra, 626, Solara, Quintet, Simca 1000, 2.5-3.2, 7-Series, Karmann, 2500-3.3, 80, T1, 850, Taunus, Horizon, Simca Sunbeam, AMI, 929, Tipo, Trafic, Transit, Transporter, Accord, Oka, Uno, Alfetta, Ascona, 105,120, Corsa, Avenger, Coupe, 1.1, Croma, /8 (W114/W115), 132, Rancho, 128, Delta |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Ø випускного отвору [мм] | 6,3 |
| Ø впускного отвору [мм] | 6,3 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 119 |
| Висота паковання [см] | 11,6 |
| Довжина паковання [см] | 5,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 5,8 |
Информация для заказа
- Цена: 90,21 ₴




