
COF100647E Champion Фільтр оливи
261,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: COF100647E
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | COF100647E |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Audi, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, A6, A8, Carnival, Sorento, Stinger, Tucson, Sportage |
| Висота | 135 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,53 ₴
