-5%

761.293 ELRING Прокладка ГБЦ
825,91 ₴
784,34 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 761.293
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 761.293 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 81.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio, Stilo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 81,5 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість шарів | 2 |
| Монтажна товщина [мм] | 0,5 |
| Тип запчастин | Ущільнення, голівка циліндра |
| Товщина (мм) | 0,5 |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя ( | 104.270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784,34 ₴
