-5%

558.850 ELRING Сальник клапана
520,09 ₴
493,91 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 558.850
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 558.850 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Trezia, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 11 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 14 |
| Тип запчастин | Комплект ущільнень, шток клапана |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,91 ₴
