-5%

587.044 ELRING Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E21)/5 (E28) -91 (35x55x12)
128,05 ₴
121,61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 587.044
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 587.044 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 1502-2002, 3, 1500-2000, 1600 GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 9 |
| Висота [мм] | 12 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 35 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121,61 ₴

