-5%

808.884 ELRING Прокладка ГБЦ
2 186,58 ₴
2 076,52 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 808.884
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 808.884 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.52 мм |
| Товщина після затягування | 0.52 мм |
| Діаметр | 87.05 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Zafira, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 87,05 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість шарів | 2 |
| Монтажна товщина [мм] | 0,52 |
| Тип запчастин | Ущільнення, голівка циліндра |
| Товщина (мм) | 0,52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 076,52 ₴
