
763.713 ELRING Сальник вала двигуна
344,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 763.713
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 763.713 |
| Внутрішній діаметр | 79.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 95.2 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Consul, Mondeo, Transit, Taunus, Orion, Scorpio, Fiesta, Granada, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 11 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 79,3 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95,2 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AW/BS |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,24 ₴

