
780.910 ELRING Прокладка ГБЦ Mitsubishi Outlander 2.4 06- (0.60mm)
1 582,87 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 780.910
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 780.910 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.62 мм |
| Товщина після затягування | 0.62 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, Eclipse Cross, 4007 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 89 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Тип запчастин | Ущільнення, голівка циліндра |
| Товщина (мм) | 0,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582,87 ₴
