-5%

071.293 ELRING Прокладка ГБЦ
1 422,91 ₴
1 351,29 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 071.293
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 071.293 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Bluebird, Laguna, Duster, Sandero, Largus, Wind, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351,29 ₴
