-5%

135.180 ELRING Сальник вала двигуна
264,69 ₴
251,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 135.180
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135.180 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V70, S70, Laguna, XC70, S80, Safrane, 960, 850, C70, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 6,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 45 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AS |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, кулачковий вал |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251,37 ₴

