Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 164.261 |
| Производитель | ELRING |
| Толщина | 1.42 мм |
| Толщина после затяжки | 1.42 мм |
| Проекция поршня от | 0.69 мм |
| Проекция поршня до | 0.74 мм |
| Диаметр | 83.8 мм |
| Материал | Волокнистый композит |
| Совместимость с маркой | Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | Escort, Mondeo, Orion, Fiesta, Sierra |
| Пользовательские характеристики | |
| Виступ поршня [мм] від | 0,69 |
| Виступ поршня до [мм] | 0,74 |
| Діаметр [мм] | 83,8 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Количество зубцов | 3 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,42 |
| Тип запчасти | Ущільнення, голівка циліндра |
| Толщина (мм) | 1,42 |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя ( | 802.880 |
Информация для заказа
- Цена: 666,20 ₴




