-5%

169.620 ELRING Сальник вала двигуна
433,17 ₴
411,36 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 169.620
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 169.620 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Wind, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 6 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 32 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з монтажною втулкою |
| Дотримуватися вказівок з монтажу | <> |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW |
| Матеріал | PTFE (політетрафторетилен))/FPM (фторкаучук) |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,36 ₴
