-5%

227.620 ELRING Сальник колінвалу (передній) Kia Sorento-02 (48x62x8)
456,42 ₴
433,44 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 227.620
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227.620 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | H 1, Porter, Sorento, H350, H-1 / Starex, K2500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 48 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AS |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,44 ₴

