-5%

265.391 ELRING Прокладка ГБЦ
1 789,90 ₴
1 699,81 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 265.391
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 265.391 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.571 мм |
| Проекція поршня до | 0.62 мм |
| Діаметр | 87.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699,81 ₴
