
268.420 ELRING Сальник хвостовика MB (W210/W124)/Toyota Camry 2.2 92-96 (37x61x10/14)
305,23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 268.420
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 268.420 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 14 |
| Висота [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 37 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 61 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A/BS |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, диференціал |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305,23 ₴
