-5%

508.462 ELRING Сальник вала двигуна
437,82 ₴
415,78 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 508.462
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 508.462 |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Москвич, Volvo, Suzuki, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | 10, 480, Solenza, 11, Kangoo, Epica, Espace, Laguna, 2142, Carisma, Pick Up, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, 460, Clio, Megane, V40, S40, Samurai, Scenic, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,78 ₴

