-5%

S 4323 NR SOFIMA Фільтр палива
173,40 ₴
164,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 4323 NR
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 4323 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Gazelle |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164,67 ₴
