
S 5602 A SOFIMA Фільтр повітря
312,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: S 5602 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 5602 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,11 ₴
