Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 0502 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507,60 ₴

