-5%

S 2032 A SOFIMA Фільтр повітря
312,42 ₴
296,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 2032 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 2032 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 68 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296,70 ₴
