-5%

S 9502 A SOFIMA Фільтр повітря
309,06 ₴
293,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 9502 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 9502 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 1007, SX4, 5008, 3008, 307, 308, 206, 207, C2, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,50 ₴
