-5%

Воздушный фильтр Knecht LX1266
328,36 ₴
311,83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: LX1266
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX1266 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX1266 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 226 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Высота | 34 мм |
| Материал уплотнения | Пенопласт |
| Совместимость с маркой | Infiniti, Nissan, Honda |
| Совместимость с моделью | QX70, Tiida, FX, Juke, Pulsar, Civic, Q50, Q60, Sentra |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 183 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 34 |
| Висота паковання [см] | 23,5 |
| Довжина [мм] | 226 |
| Довжина паковання [см] | 17,6 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 168 |
| Ширина паковання [см] | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 311,83 ₴


