LX4567 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX4567 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 244 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Высота | 53 мм |
| Материал уплотнения | Пластик |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Soul, I30, Elantra, Ceed, Cerato |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 283 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 53 |
| Висота паковання [см] | 25,1 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Довжина паковання [см] | 16,7 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 163 |
| Ширина паковання [см] | 5,7 |
Информация для заказа
- Цена: 579,10 ₴


