-5%

Воздушный фильтр Knecht LX1518
523,86 ₴
497,49 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: LX1518
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX1518 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX1518 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 371 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Высота | 33.5 мм |
| Совместимость с маркой | Subaru |
| Совместимость с моделью | Forester, Outback, Impreza, Legacy |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 306 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 34 |
| Висота [мм] | 33,5 |
| Висота паковання [см] | 22,5 |
| Довжина 1 [мм] | 371 |
| Довжина [мм] | 371 |
| Довжина паковання [см] | 17,5 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина 1 [мм] | 168 |
| Ширина [мм] | 168 |
| Ширина паковання [см] | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 497,49 ₴



