-5%

S 7460 A SOFIMA Фільтр повітря
176,76 ₴
167,87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: S 7460 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 7460 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 279 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Visa, 100, Jetta, Passat, 80, Polo, Felicia, LNA, Taunus, 95, Golf, Derby, Coupe, Scirocco, Kaefer, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167,87 ₴
