-5%

S 0660 A SOFIMA Фільтр повітря
135,42 ₴
128,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: S 0660 A
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 0660 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 232 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич, Lancia, Fiat, ЗАЗ, Seat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Slavuta, 124, 131, Polonez, 427, 1500-2300, 1500, Aslk 2137, 412, Aslk 2140, Ritmo, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, Oka, 2140, 125P, 132P, Nadeschda, Argenta, Trevi, 1100-1900, Ronda, 132, Tavria, Beta |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,60 ₴
