-5%

9001759 SASIC - Сайлентблок
172,87 ₴
164,17 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: SAS9001759
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Sasic - відомий французький виробник автомобільних запчастин. Компанія розробляє, виробляє і продає автозапчастини вже більше 80 років. Компанія виробляє автомобільні комплектуючі для легкових і вантажних автомобілів. Повний список автозапчастин Sasic налічує близько 6,5 тис. найменувань. Щорічно розробляється і додається в каталоги понад 400 нових позицій. Завдяки цьому, асортимент автомобільних запчастин Sasic завжди відповідає оновленням модельного ряду автомобілів різних марок. Продукція Sasic включає: -Гумометалеві вироби (пильовики, опори амортизаторів, КПП, двигунів, сайлентблоки); -Деталі кермового управління: кермові рейки, кермові тяги та наконечники; -Деталі зчеплення; -Деталі підвіски; -Деталі гальмівної системи; -Водяні та масляні насоси, термостати; -Електрообладнання двигуна та інші автомобільні комплектуючі. Виробництво Sasic сертифіковане організацією TUV за міжнародними стандартами якості ISO 9001 в 1999 році. У 2007 році отримано оновлений сертифікат якості ISO 9001:2000. Компанія також має сертифікат ISO / TS 16949, що відповідає міжнародним стандартам автомобільної промисловості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 9001759 |
| Производитель | Sasic |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Место установки | Передний |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 260 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Назва бренду | SASIC |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип запчасти | Опора, важіль підвіски |
| для номера OE | 5Q0407182A |
Информация для заказа
- Цена: 164,17 ₴




