-5%

4001442 SASIC - Втулка стабілізатора
92,37 ₴
87,72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: SAS4001442
+380 (68) 109-81-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Sasic - відомий французький виробник автомобільних запчастин. Компанія розробляє, виробляє і продає автозапчастини вже більше 80 років. Компанія виробляє автомобільні комплектуючі для легкових і вантажних автомобілів. Повний список автозапчастин Sasic налічує близько 6,5 тис. найменувань. Щорічно розробляється і додається в каталоги понад 400 нових позицій. Завдяки цьому, асортимент автомобільних запчастин Sasic завжди відповідає оновленням модельного ряду автомобілів різних марок. Продукція Sasic включає: -Гумометалеві вироби (пильовики, опори амортизаторів, КПП, двигунів, сайлентблоки); -Деталі кермового управління: кермові рейки, кермові тяги та наконечники; -Деталі зчеплення; -Деталі підвіски; -Деталі гальмівної системи; -Водяні та масляні насоси, термостати; -Електрообладнання двигуна та інші автомобільні комплектуючі. Виробництво Sasic сертифіковане організацією TUV за міжнародними стандартами якості ISO 9001 в 1999 році. У 2007 році отримано оновлений сертифікат якості ISO 9001:2000. Компанія також має сертифікат ISO / TS 16949, що відповідає міжнародним стандартам автомобільної промисловості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 4001442 |
| Производитель | Sasic |
| Цвет | Желтый |
| Место установки | Передняя |
| Тип крепления | Резиновое |
| Внутренний диаметр | 24 мм |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 37 мм |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Trafic |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 260 |
| Висота [мм] | 37 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 24 |
| Довжина [мм] | 40 |
| Діаметр стабілізатора [мм] | 25,5 |
| Назва бренду | SASIC |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | всередині |
| Тип запчасти | Опора, стабілізатор |
| Ширина [мм] | 25 |
| для номера OE | 7700667186 |
Информация для заказа
- Цена: 87,72 ₴




