Valeo - це французький глобальний бренд, який спеціалізується на виробництві автомобільних компонентів і систем для автомобільної промисловості. Компанія була заснована в 1923 році в місті Сен-Обен, Франція, і зараз є одним з провідних постачальників автомобільних технологій у світі. Основні напрямки діяльності компанії Valeo: Виробництво кондиціонерів, радіаторів охолодження, компонентів систем охолодження для автомобілів, виробництво електронічних систем, таких як системи безпеки, датчики, адаптивне освітлення, бортові комп'ютери тощо Розробка і виробництво зчеплення, компонентів трансмісій, елементів передачі потужності, виготовлення склоочисників, мийок для лобового скла, системи контролю видимості. Valeo акцентує увагу на інноваціях, дослідженнях та розробках нових технологій для покращення безпеки, комфорту та сталості в автомобільній промисловості. Компанія має велику глобальну мережу виробничих підприємств та дослідницьких центрів у різних країнах світу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 732917 |
| Производитель | Valeo |
| Материал | Алюминий |
| Ширина ядра радиатора | 415 мм |
| Длина ядра радиатора | 730 мм |
| Глубина ядра радиатора | 23 мм |
| Назначение | Для автомобилей без масляного радиатора |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 21 |
| Ø випускного отвору [мм] | 32 |
| Ø впускного отвору [мм] | 32 |
| Вес (кг) | 4,14 |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 23 |
| Довжина решітки [мм] | 730 |
| Назва бренду | VALEO |
| Тип запчасти | Радіатор, система охолодження двигуна |
| Ширина решітки [мм] | 415 |
Информация для заказа
- Цена: 7 899,42 ₴





