Valeo - це французький глобальний бренд, який спеціалізується на виробництві автомобільних компонентів і систем для автомобільної промисловості. Компанія була заснована в 1923 році в місті Сен-Обен, Франція, і зараз є одним з провідних постачальників автомобільних технологій у світі. Основні напрямки діяльності компанії Valeo: Виробництво кондиціонерів, радіаторів охолодження, компонентів систем охолодження для автомобілів, виробництво електронічних систем, таких як системи безпеки, датчики, адаптивне освітлення, бортові комп'ютери тощо Розробка і виробництво зчеплення, компонентів трансмісій, елементів передачі потужності, виготовлення склоочисників, мийок для лобового скла, системи контролю видимості. Valeo акцентує увагу на інноваціях, дослідженнях та розробках нових технологій для покращення безпеки, комфорту та сталості в автомобільній промисловості. Компанія має велику глобальну мережу виробничих підприємств та дослідницьких центрів у різних країнах світу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 818603 |
| Производитель | Valeo |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet, Saab |
| Совместимость с моделью | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Глубина ядра радиатора | 32 мм |
| Ширина ядра радиатора | 361 мм |
| Длина ядра радиатора | 665 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 21 |
| Ø випускного отвору [мм] | 78 |
| Ø впускного отвору [мм] | 78 |
| Вес (кг) | 5,9 |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 665 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без клапана системи рециркуляції ВГ |
| Назва бренду | VALEO |
| Способ охлаждения | з повітряним охолодженням |
| Тип запчасти | Охолоджувач наддувального повітря |
| Ширина решітки [мм] | 361 |
Информация для заказа
- Цена: 8 895,74 ₴


