Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 9202 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358,90 ₴

