Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S 7630 A |
| Висота | 260 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 147 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Delta, 4C |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480,37 ₴

