Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 7585 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 434 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,83 ₴

