Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 7420 NR |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 112 мм |
| Зовнішній діаметр | 124 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V50, 1007, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,16 ₴

