Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 7356 A |
| Виробник | Sofima |
| Висота | 354 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily, Massif |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686,10 ₴

